Winx club FORUM

Želite li postati član Winx cluba??? Svi winx fanovi su dobro došli na ovaj forum. Winx dobrodošlicu vam želim ja!

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go down 
Autor/icaPoruka
Adelisa-Dulce-fan-RBD
Pokušavaš dobiti enchantix

Broj postova : 61
Naj winx: :
Naj Pixie: :
Registration date : 23.05.2009

PostajNaslov: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   sub svi 23, 2009 7:54 pm

Ja sam Adelisa.
Imam 11 godina..
Dolazim iz BiH...
Volim Winx..
Naj mi je Bloom...
Volim i RBD...
Naj mi je Dul....
Eto to je to..sad da ne dužimm...
Nadam se da ću se dobro uklopiti u društvo...
KI$$!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bloom
[Vrh] Go down
Korisnički profil
SUZANA
Gost

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   pon svi 25, 2009 3:34 pm

e pa neces ja sam glavna na forumu i fanovima rbd ne dopustam da dolaze na ovaj forum
ja kadbudem velika cu biti manekenka a ti neecesss
[Vrh] Go down
BelievixStella
Enchantix vila
Enchantix vila

Broj postova : 84
Registration date : 08.05.2009

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   uto svi 26, 2009 1:57 pm

Ej, ćao Adelisa, dobrodošla! Molim te oprosti ovoj Suzani jer stvarno svakog vrijeđa, pa se nemoj molim te sa time zamarati!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Winx-Flora-Olivera
Charmix vila
Charmix vila

Broj postova : 47
Registration date : 07.04.2009

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   sri svi 27, 2009 11:06 am

Welcome Adelisa!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Adelisa-Dulce-fan-RBD

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   pet svi 29, 2009 4:50 pm

hvala!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mixy
Saznaješ za svoje moći
Saznaješ za svoje moći

Broj postova : 6
Registration date : 29.05.2009

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ned svi 31, 2009 2:51 pm

Welcome,lepo se zabavi i uzivaj...
Ne obracaj paznju na Suzanu
[Vrh] Go down
Korisnički profil
SUZANA
Gost

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   pon lip 01, 2009 12:56 pm

dada na suzanu se ne obraca paznja bas krasno od vas
mislim stvarno
ajde dajte odi u guzu onu onu seksi guzu od muskarca ili u onaj seksi dlakavi kurac od muskarca mmm mljac
ja bi
ja cu lizat taj kurac kao lizaljku
[Vrh] Go down
Adelisa-Dulce-fan-RBD

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   sri lip 03, 2009 8:31 pm

OK,ja ionako ne obračam pažnju na tu glupaču!!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ajla
Winxica
Winxica

Broj postova : 137
Registration date : 07.06.2009

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ned lip 07, 2009 3:09 pm

adelisa registrovala sam se i welcome adelisa iako se prema meni nako odnosis ja tebi vako vracam da cu biti prema tebi dobra a suzana ti pazi sta pricas i kulturnije se ponasaj dogovoreno!!!!!!!!!!! twette
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Adelisa-Dulce-fan-RBD

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   pon lip 08, 2009 3:30 pm

OK Ajla oprosti az sve što sam se ponašala onako!!!
Sada ćemo biti super frendice..
I na Suzanu ne obračaj pažnju jer ona nema mozga...pa tako!!!!

SUPER AJLA ŠTO SI SE REGALA!!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ajla
Winxica
Winxica

Broj postova : 137
Registration date : 07.06.2009

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   pon lip 08, 2009 10:46 pm

hvala puno od sveg srca ma suzana meni govori da cu biti manekenka a sta ona zna sta cu ja biti stvarno je glupa!!!!!!!!!!!sto je mrzim SUZANU storm
[Vrh] Go down
Korisnički profil
lana
Saznaješ za svoje moći
Saznaješ za svoje moći

Broj postova : 2
Registration date : 07.05.2009

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   pon lip 22, 2009 3:37 pm

hej adelisa ja sam lana sa winx cro foruma
[Vrh] Go down
Korisnički profil
lana
Saznaješ za svoje moći
Saznaješ za svoje moći

Broj postova : 2
Registration date : 07.05.2009

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   pon lip 22, 2009 3:37 pm

hi hi ovo mi j prvi post
[Vrh] Go down
Korisnički profil
~Jovana-Flora~
Winxica
Winxica

Broj postova : 214
Registration date : 24.06.2009

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   sri lip 24, 2009 6:32 pm

welcome ajla....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zorro
Charmix vila
Charmix vila

Broj postova : 39
Registration date : 17.07.2009

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   pon srp 20, 2009 10:24 am

hvala i hvala svima
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   

[Vrh] Go down

HOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.