Winx club FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club FORUM

Želite li postati član Winx cluba??? Svi winx fanovi su dobro došli na ovaj forum. Winx dobrodošlicu vam želim ja!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
mirsada
Gost




caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptysub lip 27, 2009 8:58 pm

caoos ja sam mirsada suzanina sam seka imam 10 godina i volim winks imam dvije seke suzanu i merimu suzana ima 10 godina ko ja a merima ima 19
cao svima
[Vrh] Go down
~Jovana-Flora~
Winxica
Winxica
~Jovana-Flora~


Broj postova : 214
Age : 26
Naj winx: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_fom_ea83110
Naj Pixie: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_pifm_776dd0a
Registration date : 24.06.2009

caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptysub lip 27, 2009 11:56 pm

welcome mirsada...reguj se....Smile
[Vrh] Go down
mirsada
Gost




caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptyned lip 28, 2009 2:53 pm

hvala jovana
[Vrh] Go down
~Jovana-Flora~
Winxica
Winxica
~Jovana-Flora~


Broj postova : 214
Age : 26
Naj winx: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_fom_ea83110
Naj Pixie: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_pifm_776dd0a
Registration date : 24.06.2009

caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptysri srp 01, 2009 7:12 pm

nista... Smile
[Vrh] Go down
×××××ajla××××
Enchantix vila
Enchantix vila
×××××ajla××××


Broj postova : 94
Age : 25
Lokacija : travnik
Naj winx: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_fom_ea83110
Naj Pixie: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_catm_f7c9b3d
Registration date : 04.07.2009

caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptysub srp 04, 2009 9:59 pm

welcy mirsada kaze suzana da je ti nagovaras da pise bezobrazno
[Vrh] Go down
http://www.ajla.ba
~Jovana-Flora~
Winxica
Winxica
~Jovana-Flora~


Broj postova : 214
Age : 26
Naj winx: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_fom_ea83110
Naj Pixie: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_pifm_776dd0a
Registration date : 24.06.2009

caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptyned srp 05, 2009 5:06 am

da...je li to istina...?
[Vrh] Go down
×××××ajla××××
Enchantix vila
Enchantix vila
×××××ajla××××


Broj postova : 94
Age : 25
Lokacija : travnik
Naj winx: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_fom_ea83110
Naj Pixie: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_catm_f7c9b3d
Registration date : 04.07.2009

caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptyned srp 05, 2009 10:38 am

pa jest suzana napise nes onda kazeda je to njezina sestra pisala
[Vrh] Go down
http://www.ajla.ba
~Jovana-Flora~
Winxica
Winxica
~Jovana-Flora~


Broj postova : 214
Age : 26
Naj winx: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_fom_ea83110
Naj Pixie: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_pifm_776dd0a
Registration date : 24.06.2009

caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptyned srp 05, 2009 10:32 pm

a nzm...ne vjerujem ja u to...
[Vrh] Go down
×××××ajla××××
Enchantix vila
Enchantix vila
×××××ajla××××


Broj postova : 94
Age : 25
Lokacija : travnik
Naj winx: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_fom_ea83110
Naj Pixie: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_catm_f7c9b3d
Registration date : 04.07.2009

caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptypon srp 06, 2009 10:56 am

jest bogami
sve svali na onu sestru sto ima 19 god.ozbiljno
[Vrh] Go down
http://www.ajla.ba
~Jovana-Flora~
Winxica
Winxica
~Jovana-Flora~


Broj postova : 214
Age : 26
Naj winx: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_fom_ea83110
Naj Pixie: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_pifm_776dd0a
Registration date : 24.06.2009

caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptyuto srp 07, 2009 2:22 pm

ok...pa pitajte mirsadu...
mirsada...je li to istina,da ti pises sve ono bezobrazno ili teras suzanu da to pise ili ona laze?
[Vrh] Go down
mirsada
Gost




caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptyčet srp 09, 2009 12:55 pm

ona laze, mi imamo seku merimu od 19 god a ona meni stalno govori kako mrzi ovaj forum i da ga zeli upropastit govori mid a ce namerno pisati to nesta o seksu i sve to jer vam zeli upropastiti forum ali ona je sad u kazni jer sam ja pokazala mami sta je ona pisala ovde pa ju je mama stavila u kaznu da nesmije ici na nijedan forum ali kazna joj traje 10 dana sto nije dobro nikako ona ce se sigurno vratiti i opet pisati gluposti ali ja cu rec mami da suzana to pise da pi upropastila ovaj forum i tako pa bude mama joj valjda zabranila da neide uopce na ovaj forum a mozda i ne neznam ali pobrinut cu se za suzanu nemojte se vi brinuti jer necete nista postici jer se vas suzana jos vise vredati znam ja kakva je ona
[Vrh] Go down
×××××ajla××××
Enchantix vila
Enchantix vila
×××××ajla××××


Broj postova : 94
Age : 25
Lokacija : travnik
Naj winx: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_fom_ea83110
Naj Pixie: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_catm_f7c9b3d
Registration date : 04.07.2009

caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptypet srp 10, 2009 10:18 pm

pa znam kakva je ona dok je jednu rijec rekla znala sam kakva je
[Vrh] Go down
http://www.ajla.ba
mirsada
Gost




caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: NEEE   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptysub stu 07, 2009 9:39 pm

e ovako ljudi moji imam jednu jako losu vest suzanu su mama i tata pohvalili kako je bila dobra cele godine i dopustili joj da radi na kompu sta oce ma nemogu da verujem stvarno a upce nije bila dobra zivi uzas je bila no ipak cu ja malo promatrat tog vraga malog a sestra merima nam ppstaje sve starija i sve se vise nes ljuti prostaci i kao da joj ja idem na zivce s tim forumom i da suzana ima pravo pa stvarno nemogu da verujem sta se ovo desava e al ja stvarno nisam mogla dugo dolazit jer je suzana i merima rekla da ja na kompu trazim neke neprimerene stvari ali to uopce nije istina a one su se dvije to dogovorile da kazu mami i tati a u skoli mi se ocene smanjuju prije bila petica pa cetvorka i sada je trojka nemogu da verujem kako sam losa postala uzas e a merima nam lepo ima momka i sad je stvarno dosadna kad god udem u sobu ona prica na telefon naprimer ej dragi i takve gluposti sve se mjenja a i suzana postala losa cula sam nes da je bila zlocesta u skoli pisala je po zidu skole napisala je skola je glupa ali vidjela ju je jedna curica i jedva cekam da dobi kaznu da nemoze na komp i upropastit ovaj forum al eto sve u svemu bolesna sam i sada pod hitno moram ici pa baj
[Vrh] Go down
ana-bloomin fan
Pokušavaš dobiti enchantix
Pokušavaš dobiti enchantix
ana-bloomin fan


Broj postova : 65
Age : 24
Lokacija : U DOMINU SAMA SA SKY-JEM
Naj winx: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_bomm_61597c8
Naj Pixie: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_locm_811a25e
Registration date : 02.09.2009

caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptyned stu 29, 2009 10:35 am

~Jovana-Flora~ je napisao/la:
welcome mirsada...reguj se....Smile
[Vrh] Go down
SUZANA
Gost




caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptyned ožu 07, 2010 8:28 pm

mirsada jebem ti majkicuuu ubicu te obecavam ti mrzim teeeeeeeeeeeee zbog tebe!!!!!!su nam mama i tata svatili sta se desava vidjeli su ovaj forum jebem tiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zasto si sve ovo rekla ovim nepoznatim ljudimaaaa pa oni ce to da izbrbljaju svima i svii ce znati da sam ja napisala skola je glupa jebem ti da ti jebem kurac odi u kurac molim te jebi se i nevracaj se
[Vrh] Go down
BloomFanForever
Enchantix vila
Enchantix vila
BloomFanForever


Broj postova : 129
Age : 25
Lokacija : Eraklyon(Skyev planet!)
Naj winx: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_bomm_61597c8
Naj Pixie: : caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa F_locm_811a25e
Registration date : 27.07.2010

caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Emptypet srp 30, 2010 6:14 pm

jao suzana kako si bezobrazna.ne mogu vjerovati da takve bezobrazne cure pišu po ovome sjajnom forumu

[Vrh] Go down
Sponsored content





caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty
PostajNaslov: Re: caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa   caooss ja sam mirsada suzanina  i merimina sam sekaa Empty

[Vrh] Go down
 
caooss ja sam mirsada suzanina i merimina sam sekaa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Winx club FORUM :: Za registrovane korisnike :: Prestavite se!!!-
Forum(o)Bir: