Winx club FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club FORUM

Želite li postati član Winx cluba??? Svi winx fanovi su dobro došli na ovaj forum. Winx dobrodošlicu vam želim ja!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Neke novosti...

Go down 
Autor/icaPoruka
Andy Mix
Gost




Neke novosti... Empty
PostajNaslov: Neke novosti...   Neke novosti... Emptyuto ruj 01, 2009 9:38 pm

Oprostite,ali opet moram nešto objaviti. Posjetite blog za sve obožavatelje Winx-a! Tamo ima chat i super su svi! Dođite i vi! medodobrasrca nadam se da će vam se svidjeti Smile! Šta ima kod vas? Dajte pišite mi komiche nema nijednog!! medvjedicidobrasrca pišite mi kad možete na teme koje sam ja pisala! flower bit ću jako sretna! Ali HOĆU DA PIŠETE KOMENTARE NA OVU TEMU!!!!! Molim vas! Exclamation Exclamation Exclamation kakvi god bili samo komentirajtee hahahahhahahah klacka i jedna pohwala: super su swi owi smajlićii! Puno pozz-aaaaaaaa od Andyy.M-Rock! twette btw: JAWLJAJTE SE na chatu!!!!!! zeko2 zeko2 zeko2 zeko2
[Vrh] Go down
Musa♥♪♥
Charmix vila
Charmix vila
Musa♥♪♥


Broj postova : 44
Naj winx: : Neke novosti... F_musm_566626c
Naj Pixie: : Neke novosti... F_amm_64a3399
Registration date : 14.03.2010

Neke novosti... Empty
PostajNaslov: Re: Neke novosti...   Neke novosti... Emptypon oľu 15, 2010 1:22 am

gde da udjem da napravim temu??? mrzimnastavnoka
[Vrh] Go down
Musa♥♪♥
Charmix vila
Charmix vila
Musa♥♪♥


Broj postova : 44
Naj winx: : Neke novosti... F_musm_566626c
Naj Pixie: : Neke novosti... F_amm_64a3399
Registration date : 14.03.2010

Neke novosti... Empty
PostajNaslov: Re: Neke novosti...   Neke novosti... Emptypon oľu 15, 2010 1:41 am

gde ti je to obozavatelji winx-a?????????
[Vrh] Go down
Andy Mix
Gost




Neke novosti... Empty
PostajNaslov: Re: Neke novosti...   Neke novosti... Emptysri oľu 31, 2010 11:26 am

Pa možeš biti ovdje,ali i na druge forume i blogove kao što su anjicawinxicatecnica ili winx24 itd..super su! Pusaa Razz
[Vrh] Go down
Musa♥♪♥
Charmix vila
Charmix vila
Musa♥♪♥


Broj postova : 44
Naj winx: : Neke novosti... F_musm_566626c
Naj Pixie: : Neke novosti... F_amm_64a3399
Registration date : 14.03.2010

Neke novosti... Empty
PostajNaslov: Re: Neke novosti...   Neke novosti... Emptysri oľu 31, 2010 7:55 pm

Ako mene pitas anjicawinxicatecnica ona uopce nevoli winx vidis kakve gluposti pise...
[Vrh] Go down
Andy Mix
Gost




Neke novosti... Empty
PostajNaslov: Re: Neke novosti...   Neke novosti... Emptypet svi 07, 2010 10:04 pm

Ajoj zaboravila sam da anicawinxicatecnica ne voli Winx više..
Sorry tecna
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neke novosti... Empty
PostajNaslov: Re: Neke novosti...   Neke novosti... Empty

[Vrh] Go down
 
Neke novosti...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» neke novosti...
» WINX MAKE UP

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club FORUM :: Za registrovane korisnike :: Novosti-
Forum(o)Bir: