Winx club FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club FORUM

Želite li postati član Winx cluba??? Svi winx fanovi su dobro došli na ovaj forum. Winx dobrodošlicu vam želim ja!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 helo suzana

Go down 
Autor/icaPoruka
SUZANA
Gost




helo suzana Empty
PostajNaslov: helo suzana   helo suzana Emptyned stu 08, 2009 1:14 am

helo suzana se opet vratila ajo sta ste mi digli zivac sta ste pisali dok mene nije bilo e vako sada se vratila manekenka i oept ce sve biti pod kontolom daaaaa dok je suzana ovde sve je uredu pa bok ludi ljudi ili glupi ludi ljudi moji evo malo da se i nasmejete
ide stela ulicom i naide na puza vidi ona da tom puzu mora skratit muke i pocme da ga jede pojede ga a kada dode kuc ima problema s govnom i tako a zzva ju je brendon i ona potrcala do njega gole guze i tako i onda mu se brendonu ssvidela i poceli da se jebu
zar nije smeeeeeeeesno hahahahaha kako sam se nasmejala.
Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek scratch study elephant flower afro lol! bball2 joga kanta2 tennis mrzimnastavnoka skijanje mmm skok,skok tava offtopic hahahahhahahah pljus oldholiday huhuhuhahaha smajli krugsmajlija klacka dance green nekontam vip sampanjac
[Vrh] Go down
ana-bloomin fan
Pokušavaš dobiti enchantix
Pokušavaš dobiti enchantix
ana-bloomin fan


Broj postova : 65
Age : 24
Lokacija : U DOMINU SAMA SA SKY-JEM
Naj winx: : helo suzana F_bomm_61597c8
Naj Pixie: : helo suzana F_locm_811a25e
Registration date : 02.09.2009

helo suzana Empty
PostajNaslov: Re: helo suzana   helo suzana Emptyned stu 29, 2009 10:37 am

daj ti mala začepy gubicu!!!!!
[Vrh] Go down
SUZANA
Gost




helo suzana Empty
PostajNaslov: Re: helo suzana   helo suzana Emptyned ožu 07, 2010 9:01 pm

ma ko si ti da mi govoris mozda MIS KAKICA ma mrs u tri picke materine
[Vrh] Go down
Sponsored content





helo suzana Empty
PostajNaslov: Re: helo suzana   helo suzana Empty

[Vrh] Go down
 
helo suzana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ja sam suzana
» suzana se vratila suzana se vratila
» suzana se vratila suzana se vratila
» suzana se vratila suzana se vratila
» Ko se slaze sa mnom da Suzana ide sa foruma?

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Winx club FORUM :: Za registrovane korisnike :: Vratila se sa puta!!!-
Forum(o)Bir: