Winx club FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club FORUM

Želite li postati član Winx cluba??? Svi winx fanovi su dobro došli na ovaj forum. Winx dobrodošlicu vam želim ja!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Vaši kućni ljubimci.....

Go down 
+10
ana-bloomin fan
~Jovana-Flora~
stella
winx musa
Flora
UnicaStella
Musa-Layla-Aldina
Bloom-Flora-Emina
Layla
This is Stella/Layla life
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ana-bloomin fan
Pokušavaš dobiti enchantix
Pokušavaš dobiti enchantix
ana-bloomin fan


Broj postova : 65
Age : 24
Lokacija : U DOMINU SAMA SA SKY-JEM
Naj winx: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_bomm_61597c8
Naj Pixie: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_locm_811a25e
Registration date : 02.09.2009

Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši kućni ljubimci.....   Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Emptyčet ruj 03, 2009 3:59 pm

ali imam još hrčka,psa i šest ribica
[Vrh] Go down
Andy Mix
Gost




Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Ja imam psa!   Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Emptypet ruj 04, 2009 9:25 am

Hej,ja imam psa(ženka je) i zove se Lela! cuko cuki ona je vrlo zabavna,voli se maziti...Ona je još štene tako da je mnogo razigrana... smile Volim svoju Lelu!!!
[Vrh] Go down
SUZANA
Gost




Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši kućni ljubimci.....   Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Emptyned stu 08, 2009 1:57 am

ana blomin fan stavi mi sliku od hrcka ja obozavam hrcke mnogo su mi lepi i slatki znam mnogo o hrccima koja je vrsta sta voli da jede pisi mi malo o hrcku ali i o psu i njih volim i prelepi su stavi slike od svih ljubimcaa reci kakaav je hrcak pogtovo stavi sliku hrckaaa plizzzzzz e reci mi mnogo o tvome hrcku sto najvise voli da jede sto najvise voli da radi dal voli mnogo da vrti onaj kotac i opisi mi ga plizz ja bi htela hrcka al nemogu da ga dobijem jer mami lici na stakora ili misa al dobicu psaaa poz svma
[Vrh] Go down
SUZANA
Gost




Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši kućni ljubimci.....   Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Emptyuto stu 10, 2009 4:00 pm

NEMOGU DA VERUJEM DOBILA SAM HRCKA
prelep je ruski muski zove se gricko jer stalno nesto hoce da gricka jako ga volim
eno ga u kavezu krenuo da se penje a sad se srusio na ledja.. ma slatkis moj malij
savet za sve koji zele hrcka a roditelji im nedaju
nagovaraj roditelje svaki dan po 100 put dosadice im i kupice ti ako to ne uspe
reci drugarici da ti kupi hrcka ili za rodendan ili samo vako da ti ga pokloni ako to ne uspe
stalno pricaj o hrcima ali govori lepe stvari ako ima neka losa ali nemaaa nemoj ju rec nek to svati tek kad ga kupi ako to ne uspe
stavi si za pozadinu na mobitelu kompu laptopu svugde gde mozes sliku hrcka zalepi si je na zid u sobu i sve probaj da ga kupe ako to ne uspe
otidi u pet shop i jedostavno kupi hrcka a sad roditelji ce se ljutit zar ne ali neka krenu da se ljute bices u kazni al kad prode lepo ces se druzit s hrckom ja sam to htela probat al sam se stvarmo bojalaa ali i nisam znala jel se sme u nasem pet shopu prodavat kucne ljubimce osobama mladim od 18 godina tako da nista nije bilo a znatel kako sam ja dobila
e ovako sve sam ovo probala osim tog zadneg i drugarica mi ga je polonila dosla kod mene i dala mi gajbu s hrckom ja ga uzela mama se bunila al ipak sam ga uzela i eto sad ju bas briga sta ima tu u kutu ali zavolece ga onda sigurno taako moj brat mrzio hrcke sada ja dobila jenog i voli ga stvarno jakoo sacu da napisem post sta voli sta ne voli i da ga opisem

i mislim da ste primetili da sam se popravila u ponasanju al vas nigde na forumu nema
[Vrh] Go down
SUZANA
Gost




Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši kućni ljubimci.....   Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Emptyuto stu 10, 2009 4:10 pm

evo da znate sta moj gricko voli da papa da radi sve o njemu
on voli papati sve ii svasta svaki dan mu davamo 3 mrkve jabuke i tao ovisi al naravno samo naprimer u pon papa jednu jabuku ujutro jednu popodne jednu navece i tako ali svaki dan on papa voce i povrce on jos i jede onunnjegovu hranu dobiva i malo narance jer ju obozavaaaa a moje susede mu krenile davat bombone ja ih zaustavila al one vec bacile al vidimo mi pojeo je pa ga malo vise put pocastim bombonima hehe a nekad i caj pije i sok ne samo vodu al debeo je jako jako se udebelio u zadnjih par dana a nama prodavacica rekla da nesme jest bombone narance limune ni ista tako a viidmo da voli to pa zasto bi slusali neku tamo babu koja ne ume nista o hrcima ah sta ces
voli da vrti onaj kotac jako to obozava ali mislim da ce mi se gricko smrsat pa cu mu maknit kotac zauvek sta vi mislite otome
al nez sta da radim ima neku malu gajbu a velika kosta jako puno neznam stvarno sta da uradim
ajde bok moram da krenem ocistit gajbu
[Vrh] Go down
laylathebest
Charmix vila
Charmix vila



Broj postova : 44
Age : 27
Naj winx: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_lalm_3f9a784
Naj Pixie: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_pifm_776dd0a
Registration date : 28.12.2009

Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši kućni ljubimci.....   Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Emptypon kol 16, 2010 2:10 pm

Ja i moja maca Mici http://yfrog.com/m9dsc01016gj
[Vrh] Go down
BloomFanForever
Enchantix vila
Enchantix vila
BloomFanForever


Broj postova : 129
Age : 25
Lokacija : Eraklyon(Skyev planet!)
Naj winx: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_bomm_61597c8
Naj Pixie: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_locm_811a25e
Registration date : 27.07.2010

Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši kućni ljubimci.....   Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Emptyuto kol 17, 2010 6:11 pm

kako ste slatkeeee
[Vrh] Go down
laylathebest
Charmix vila
Charmix vila



Broj postova : 44
Age : 27
Naj winx: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_lalm_3f9a784
Naj Pixie: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_pifm_776dd0a
Registration date : 28.12.2009

Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši kućni ljubimci.....   Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Emptysri kol 18, 2010 9:41 am

Hvala punoooo Smile
[Vrh] Go down
BloomFanForever
Enchantix vila
Enchantix vila
BloomFanForever


Broj postova : 129
Age : 25
Lokacija : Eraklyon(Skyev planet!)
Naj winx: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_bomm_61597c8
Naj Pixie: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_locm_811a25e
Registration date : 27.07.2010

Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši kućni ljubimci.....   Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Emptyned kol 22, 2010 12:31 pm

LoL kako necete biti swatke
[Vrh] Go down
Medina
Winxica
Winxica
Medina


Broj postova : 167
Age : 22
Lokacija : BiH
Naj winx: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_bomm_61597c8
Naj Pixie: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_catm_f7c9b3d
Registration date : 07.07.2011

Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši kućni ljubimci.....   Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Emptysri kol 03, 2011 7:15 pm

ja nemam kucnog ljubimca Sad
[Vrh] Go down
http://xat.com/chat/room/150305674/?p=0&ss=5
MellyBloom
Winxica
Winxica
MellyBloom


Broj postova : 136
Age : 25
Lokacija : Magix
Naj winx: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_bomm_61597c8
Naj Pixie: : Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 F_pifm_776dd0a
Registration date : 22.10.2011

Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši kućni ljubimci.....   Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Emptysub stu 12, 2011 2:09 pm

Ja imam mačka Svingera, i mačiće (zapravo mačići i nisu moji već ulične mačke, ali često dolaze kod mene). cat
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši kućni ljubimci.....   Vaši kućni ljubimci..... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Vaši kućni ljubimci.....
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club FORUM :: Izvan winx :: Izvan winx teme-
Forum(o)Bir: