Winx club FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club FORUM

Želite li postati član Winx cluba??? Svi winx fanovi su dobro došli na ovaj forum. Winx dobrodošlicu vam želim ja!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Magicni vođa

Go down 
Autor/icaPoruka
Eminna
Gost




Magicni vođa Empty
PostajNaslov: Magicni vođa   Magicni vođa Emptyuto stu 16, 2010 10:23 pm

Bio je olujan strasan dan sve winx su irno spavale soim jedne Stelle.duboko u njenoj glavi lezala je noćna mora.U snu sanjala je jednog čarobnjaka koji je imao dva zuba ko u vampira.bila je tako prestrasena da joj je rekao"mozes bjezati mala princezo ali ne i sakriti ja sam tvoja druga polovica"Kada joj je bilo najteže zazvoni joj alarm sto je jos vise prestrasi affraid pokusavajuci se sabrati obratila se svojoj jedinoj utjehi svom dragom Brandonu.nakon sto je ispricala sta se desilo on se zabrinu sta taj lik zeli.Predlozio joj je da je jedini nacin da prezivi je da ode natrag u Solariyu i da se ne vraca dok on ne dodje po nju.U crvenoj Fontani Brandon pokusava shvatiti sta on zeli od nje mislim obicno je svakom neprijatelju Bloom vaznija ali sada cilj mu je bila Stella pa odluci otici u Alfeyu da se pobrine za zivot njegove djevojke cherry U alfeyi srece Roxy i Laylu i zamoli ih da krenu s njime i Stellom u Solariyu pitanje je zivota i smrti djevojke su odmah pristale zajedno sa Stellom krenuse. cheers cheers What a Face Stella Brandon Layla i Roxy su dosli na Solariyu medjutim Stella je shvatila da nesto ne valja primjetila je da iza dvorca cuju se vriske i macevi pa cak i da je staja Solariyskih konja zapaljena medju tim konjima bio je i Stellin omiljeni kojeg je dobila za rođendan od svoje mame prnasla ga je mrtvog.Stella je bila rasplakana zeljela je znati ko je to uradio.Odmah se transformirala u Belivix zajedno sa Roxy i Laylom a Brandon je pokusao ih pokrivati. Rolling Eyes U teskoj borbi Stella biva povrijeđena jer ju je pogodila bijesna munja koju je proizveo taj vampir saznala je da se zove Berzelius najmocniji carobnjak i najstrasniji vampir.njegov cilj je bio oteti nasljednicu trona,u namjeri da zastiti kcerku kralj Solariye Radius biva ubiven Berzeliusevom najmocnijom energijom koja automatski ubije covjeka Sad

STELLA:tata oh ne!molim te tata ostani samnom molim te

ROXY I LAYLA:Stella;

STELLA:tata nemoj (brandon je odjednom zagrli pokusavajuci je smiriti)

KRALJ RADIUS:Stella nikad nemoj se predati ti si nam jedina sansa zavriri u svoje srce kceri moja

STELLA:TATAAAAAAAAAAAAAA NEEEEEEEEEEE Sad

Berzelius:I tako ode njen tatica papa tatice nimalo mi ne falis ali kcerki malkice

Stella je bila bijesna Twisted Evil

Brandon:ljubavi smiri se

STELLA:ti ti... ubio si moga oca osramotio si me pred mojim narodom ubio moje ljude SADA MI JE DOSTAAAAAAAAAAAAAAAAA

Stella je odjednom pocela sijati a iza nje se pojavio zmaj koji je svakom njenom ljutnjom i bijesom bijevao sve veci i jaci

Berzelius:sta je sada ovo

Roxy:jeli ovo ono sto mislim da je

Layla:daaaa ona je ......je...

Brandon:ona je prelijepa i pre bijesna hoce li nas raznijeti

Roxy:nas ne ali neprijatelja da

Brandon,Layla,Roxy:PAPA BERZELIUS

Brandon:nikad se ne petljaj sa mojom curom

Stella je ispustila svoju snagu a Berzelius govori"TO JE ONA ONA JE ODABRANA"

Stelli nista nije bilo jasno

Stella:odabrana za sta

Roxy:mislim da znam prija par moliona godina nakon nastanka zmajeve vatre iz svakog planeta se svijetlost ulila u sunce medjutim sunce je bilo u opasnosti pa je vila magme morala sakriti najmocniju energiju na svijetu jacu i od "zmajeve vatre"buduci da nije imala kamo sjetila se planeta sunca Solariye i bacila moc tamo gdje se srusila na tvoj planet tvoji prosli kraljevi i kraljice su nazvale tu moc "Zmajev bijes"jer nijedna princeza ili kraljica nije mogla kontrolisati moc slali su se od princeze do princeze cak i tvoja mama nije mogla da kontrolise Zmajev bijes pa si ti dosla na red izgleda da si ti sada prvi vođa te moći i da sada sva energija sunca pripada tebi

stella Waooooooooo

layla nego sta

Kraj svidjali vam se Very Happy
[Vrh] Go down
 
Magicni vođa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Winx club FORUM :: Winx forum :: Winxice-
Forum(o)Bir: