Winx club FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club FORUM

Želite li postati član Winx cluba??? Svi winx fanovi su dobro došli na ovaj forum. Winx dobrodošlicu vam želim ja!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ukleti Dvorac

Go down 
Autor/icaPoruka
Emina
Gost




Ukleti Dvorac Empty
PostajNaslov: Ukleti Dvorac   Ukleti Dvorac Emptysri stu 17, 2010 11:01 pm

U prosloj epizodi zbog smrti svoga oca Stella napušta Alfeju winx su sada u misiji da je vrate
gdje pripada.

Winx su se spakovale i krenule u Solariyu na putu primjetile su dosta cudnih stvari a jos je cudnije bilo u Solariyi nista nije bilo isto

Bloom:curke razdvojimo se ja i Roxy,Flora i Layla,Tecna i Musa zapamtite misija natjerati Stellu da se vrati u Alfeyu.

Musa:svi za jednu i jedna za sve

Winx su se usuljale u dvorac medjutim Stelle nije bilo noc su morale provesti na polju..Dok su u Crvenoj Fontani decki brinuli o svojim djevojkama nastojali su Brandonu nista ne govoriti..U Solariyi na mracnoj noci Flora se rano probudila i primjetila kako vidi dva duha koji kruze oko dvorca uplasila se za Stellu pokusala je probuditi Bloom koja je bila blizu nje međutim nije se probudila Flora se bila toliko uplašila da je povećala najbliži cvijet (rozu ružu)u kojoj se sakrila.
Nakon dva sata probudila se Musa pogledala je oko sebe ali Floru nije vidjela ali vidjela je nesto drugo iznad dvorca nalazili su se ogromni kosturovi teški oko 89kg.uplasila se i sakrila iza najdubljeg žbuna.Dok rano u jutro se Bloom probudila i primjetila da nema Muse a niti Flore probudila je ostale vile i krenule u potragu.Tecna je odmah primjetila veliku ružu i pomislila mora da je unutra.

Tecna:hmmmm onaj ludi za rozom bojom mora se pripremati sa pjesničkim spojom ruza cvijece ispred vrata ispred vrata sa dva sprata Priroda joj prava moc i velika fora to mora biti winx Flora.

Flora:zatvaraj hoces da te vide

Tecna:ko?sta?sto?

Flora:Dva strasna duha

Tecna:jesil poludjela izlazi is te biljke i pomozi nam

Flora:sto sta je bilo?

Tecna:ma nemozemo naci Musu

Flora:(vristajuci)AAAAAAAAA OTELI SU JE DVA DUHA

Tecna:ma ne jesili normalna samo nam pomozi pa naci cemo duhove tvoje

Winxice su trazile Musu nigdje je nije bilo dok Roxy nije spazila ogromni zbun kojim krce crijeva pa pogađa

Roxy:Tresti muzika svaki dan u sobi,a za 18-rođendan od mene 101 CD dobi,ima jednu malu manu ne zna reci za ljubav pravu,čuše ti roditelji za Milinden Kruzza pa tei dadose ime Musa.

Musa:gdje su?

Roxy:ko

Musa:ali sinoc su bili

Bloom:Musa jesili dobroo

Musa:Nisam

Flora:ni ja

Layla:sta je vama dvjema cune ste od jutros

Flora:Cure znam da ce ovo zvucati glupo ali...sinoc kada ste sve spavale probudila sam se i primjetila da oko dvorca kruze dva strasna bijesna duha

Bloom:i zato si se sakrila u biljku

Flora:morala sam

Layla:a ti Musa ti si bila u najdubljem zbunu zasto i tebe duhovi

Musa:da bar jesu ja sam se isto rano probudila Floru nisam mogla naci ali oko dvorca bili su vojska strasnih kosturova ali bilo je i debelih

Roxy:i ti se sakri u zbunje

Tecna:nesto cudno se zbiva prvo duhovi a onda i kosturovi

Bloom:a znate sta je jos cudnije sve se desava blizu dvorca

Layla:mozda je dvorac nekako povezan sa sinocnim događajima

Bloom:moguce idemo u dvorac moramo nekako uspostaviti kontakt sa Stellom ona nam jedina koze objasniti

Roxy:mislis ako je nađemo

Odjednom se čuo vrisak iz dvorca je izašla kraljevska vidovnjakinja bila je zaprepaštena jeli ona odgovor na pitanje:

Roxy:Polako gospođo smirite se

Bloom:sta je bilo?

Vidovnjakinja:pustite me

Tecna:prvo odgovorite na nasa pitanja

Vidovnjakinja:sve cu uraditi samo da pomognem princezi

Sve Winx:princezi

vidovnjakinja:da njoj

Bloom:prvo pitanje nase prijateljice su sinoc vidjele dva duha potom i kosturove bili su oko dvorca mozete li nam to objasniti

Vidovnjakinja:da sinoc rano je princeza Stella imala nocnu moru-borila se protiv svog neprijatelja kako mu bi ime oh da Berzelius izgleda da se ona borila protiv tih cudovista i izgubila

Roxy:berzelius ali ona ga je raznijela onog dana kada joj je ubio oca

Layla:kako je to moguce

Bloom:izgleda da se najgore desilo OK nastavimo sa nasom gošćom

Tecna:Mozete li nam odgovoriti na vase vristanje hmm

Vidovnjakinja:da u kraljevskoj biblioteci vidjela sam princezu kako cita zabranjenu knjigu o mracnim portalima prizvala je jedan portal o Izgubljenoj zemlji i nestala a kraljevstvo se potreslo

Bloom:cure ovo nije dobro moramo je pronaci

Musa:da idemo

Flora:jeli knjiga ostala

Vidovnjakinja:vjerovatno mogu li ici strah me je

Roxy:idite na sigurno

Layla:a mi idemo po Stellu

Nastavak Sutra:U sljedecoj epizodi Stella se nalazi u izgubljenome kraljevstvu pokusavajuci prezivjeti ona mora da pomogne kralju "Nuli"koji je pod kletvom Berzeliusa a winx hoce li naci svoju prijateljicu. epizoda se zove:PRINC NULA

[quote]
[Vrh] Go down
 
Ukleti Dvorac
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club FORUM :: Winx forum :: Winxice-
Forum(o)Bir: