Winx club FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club FORUM

Želite li postati član Winx cluba??? Svi winx fanovi su dobro došli na ovaj forum. Winx dobrodošlicu vam želim ja!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Novi pocetak

Go down 
Autor/icaPoruka
Lolla
Gost




Novi pocetak Empty
PostajNaslov: Novi pocetak   Novi pocetak Emptypet tra 22, 2011 8:28 pm

Nakon sto je Bloom pronasla svoje roditelje u epizodi Tajne izgubljenog kraljevstva winx su se udale za svoje momke i postale kraljice i trudne su sa svojim kcerkama
Bloom P.O.V
Bloom je sada kraljica od Eraklyona i Domina ona je 6 mjeseci trudna sa svojom kcerkom i zeli da joj omoguci bolji zivot da ne prozivljava muke kao ona da je nauci kontrolirati Zmajevu vatru
Musa P.O.V
Musa sada zivi na Melodyu sa Rivenom i svojom nerođenom kcerkom zive sa Musinim ocem koji je davno umro Musa zeli svojoj kcerki omoguciti bolji zivot da ostvari svoje snove i da ona i Riven ne odlucuju za koga da se njihova kci uda
Layla P.O.V.
Nakon smrti Nabua Layla je zapocela novi zivot sa novim muzem ali se razvela ona je sada udovica i kraljica od Androsa idalje se cuje sa Winx
Flora P.O.V
Flora i Helia su bili u basti zalijevali cvijece upravo su dobili poruku iz Zenitha da Tecna i Timmy jedva cekaju novorođenu kao i oni
Tecna P.O.V
Zenithu je trebao novi kralj i kraljica buduci da je Tecna bila Winx a Timmy specialaconi su imenovani kao kralj i kraljica od Zenitha
Stella P.O.V
Stella je sada kraljica od Solarye od Winxa najvise se cuje sa Bloom i obecale su da ce njihove kcerke biti najbolje drugarice Brandon i Sky su idalje najbolji prijatelji ok mozda bolje od najboljih prijatelja


[Vrh] Go down
Anne_Layla002
Saznaješ za svoje moći
Saznaješ za svoje moći
Anne_Layla002


Broj postova : 7
Naj winx: : Novi pocetak F_lalm_3f9a784
Naj Pixie: : Novi pocetak F_amm_64a3399
Registration date : 20.01.2013

Novi pocetak Empty
PostajNaslov: Re: Novi pocetak   Novi pocetak Emptypon sij 21, 2013 10:33 pm

A što je sa Roxy?I,lijepa priča.
[Vrh] Go down
 
Novi pocetak
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» cao ja sam novi
» Novi dizain!!!!!!!
» caos novi sam

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Winx club FORUM :: Winx forum :: Winxice-
Forum(o)Bir: