Winx club FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx club FORUM

Želite li postati član Winx cluba??? Svi winx fanovi su dobro došli na ovaj forum. Winx dobrodošlicu vam želim ja!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Volite li životinje?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Andy§Mix
Gost




Volite li životinje? Empty
PostajNaslov: Volite li životinje?   Volite li životinje? Emptypon sij 04, 2010 2:25 pm

Heeej...nisam dugo pisala ovdje...nego,volite li životinje i imate li ih? Ja ih volim najviše! Imala sam psa no lovci su ga ubili. Bila je to ženka. Lela se zvala! Nego,jako bih željela čuti neku priču od vas! O životinjama,naravno! Meni su sve životinje preeeeeslatke a posebno volim pse i male svinjice he-he... pig ...Dakle,bila bih jako sretna da čujem neku priču! Ja sam Andy...a evo i nekih-životinja-smajlića cat pig rendeer monkey albino eto TO JE TO OD MENE! PUSA flower flower
[Vrh] Go down
laylathebest
Charmix vila
Charmix vila



Broj postova : 44
Age : 27
Naj winx: : Volite li životinje? F_lalm_3f9a784
Naj Pixie: : Volite li životinje? F_pifm_776dd0a
Registration date : 28.12.2009

Volite li životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Volite li životinje?   Volite li životinje? Emptyned tra 25, 2010 11:21 pm

Ja sam imala mace,kuce,veverice(bukvalno),ribice,papagaje,zeceve....i tako da VOLIM ZIVOTINJE!!!
[Vrh] Go down
Leylathe
Gost




Volite li životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Volite li životinje?   Volite li životinje? Emptypet lip 04, 2010 6:42 pm

Pa normalno da volis zivotinje kad si ti to sama!!!!Nece pas na pasa!!!
[Vrh] Go down
laylathebest
Charmix vila
Charmix vila



Broj postova : 44
Age : 27
Naj winx: : Volite li životinje? F_lalm_3f9a784
Naj Pixie: : Volite li životinje? F_pifm_776dd0a
Registration date : 28.12.2009

Volite li životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Volite li životinje?   Volite li životinje? Emptypon srp 05, 2010 5:48 pm

E necu vishe da se svadjam sa tobom smorila si i boga i naroda i sve ucljanjene!!!
[Vrh] Go down
BloomFanForever
Enchantix vila
Enchantix vila
BloomFanForever


Broj postova : 129
Age : 25
Lokacija : Eraklyon(Skyev planet!)
Naj winx: : Volite li životinje? F_bomm_61597c8
Naj Pixie: : Volite li životinje? F_locm_811a25e
Registration date : 27.07.2010

Volite li životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Volite li životinje?   Volite li životinje? Emptyuto srp 27, 2010 11:24 pm

Heeeeeeeeeeej!Nećemo se svađati!¨I ja jako volim životinje!Imala sam 3 mala mačića i neka žena mi ih je ukrala i otišla pojma nemam kuda.Onda sam od mame i tate dobila kučića Lessija.Njega je ubio dosadni komšija.Mojoj tugi nema kraja!!! Sad Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Volite li životinje? Empty
PostajNaslov: Re: Volite li životinje?   Volite li životinje? Empty

[Vrh] Go down
 
Volite li životinje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Da li volite???
» da li ih zbilja volite
» el vi volite winks i bretz

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Winx club FORUM :: Winx forum :: Winxice-
Forum(o)Bir: